RHINO

RHINO3D

Rhino3D, endüstri lideri bir NURBS modelleme yazılımıdır ve tasarım dünyasında yaratıcılığınızı özgürce ifade etmenizi sağlar. Karmaşık organik yüzeyler, hassas geometriler ve karmaşık projeler için ideal bir seçimdir. Rhino3D’nin güçlü araç seti, tasarımlarınızı hızlı ve verimli bir şekilde oluşturmanıza olanak tanır. Esnek modelleme yetenekleri sayesinde, farklı endüstrilerdeki profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılayabilir. Rhino3D, kullanıcı dostu arayüzü ve geniş eklenti desteği ile tasarım sürecinizi kolaylaştırır. İleri düzey analiz, animasyon ve görselleştirme özellikleriyle projelerinizi daha da geliştirebilirsiniz. Rhino3D ile sınırları zorlayın, hayal gücünüzü gerçeğe dönüştürün. Hemen Rhino3D’i keşfedin ve tasarım dünyasında öne çıkın.

En karmaşık modeller için Rhino yeter!

Nurbs Rhinodan sorulur!

Öğrenciler sizin için de Rhino var!

 

 

Rhino3D ile sınırları zorlayın: Organik yüzeylerden karmaşık geometrilere kadar her türlü tasarımı hayata geçirin ve yaratıcılığınızı özgürce ifade edin.

Hassas ve detaylı modelleme için Rhino3D: NURBS tabanlı modelleme araçları sayesinde her ayrıntıyı kontrol edin ve projelerinizi mükemmelliğe taşıyın.

Rhino3D ile hızlı ve verimli tasarım: Güçlü araç seti ve kullanıcı dostu arayüzüyle, tasarımlarınızı daha hızlı ve kolay bir şekilde oluşturun, düzenleyin ve paylaşın.

Rhino.Inside.Revit

Rhino.Inside.Revit, Rhino ve Grasshopper’ın gücünü Autodesk Revit® ortamına getiriyor.

QuadRemesh

Mevcut yüzeylerden, katılardan, ağlardan veya SubD’lerden hızlı bir şekilde dörtlü ağ oluşturun; işleme, animasyon, CFD, FEA ve tersine mühendislik için idealdir.