Autodesk yazılımı ile istediğiniz şeyi tasarlayın ve üretin

Autodesk’in geniş ürün ve hizmet portföyü, müşterilerimizin yeniliği teşvik etmesine, tasarımlarını optimize etmesine ve geliştirmesine, zamandan ve paradan tasarruf etmesine, kaliteyi artırmasına, planları iletmesine ve başkalarıyla işbirliği yapmasına olanak tanır.

Mimarlık, mühendislik ve inşaat yazılımlarımız binaların, fabrikaların ve altyapının tasarlanma, inşa edilme ve kullanılma şeklini geliştirir.

Ürün geliştirme ve üretim yazılımımız, otomotiv, ulaşım, endüstriyel makineler, tüketici ürünleri ve yapı ürünleri alanındaki üreticilere, ürün geliştirme ve üretim yaşam döngüsünün tüm aşamalarından gelen verileri bir araya getiren kapsamlı dijital mühendislik çözümleri sağlar.

Dijital medya ve eğlence ürünlerimiz, tasarım görselleştirme, görsel efektler ve oyun üretimi için dijital şekillendirme, modelleme, animasyon, efektler, işleme ve birleştirme araçları sağlar.

Autodesk, dünyayı tasarlayan ve şekillendiren insanlar için yazılım üretiyor

Autodesk, mimarlar, müteahhitler, mühendisler, tasarımcılar, üreticiler, 3D sanatçıları ve prodüksiyon ekipleri için yazılım alanında küresel bir liderdir. Tasarım ve üretim teknolojimiz, dünyanın dört bir yanındaki yenilikçi zihinleri, küçük ya da büyük tüm zorlukları aşma konusunda güçlendirmek için geniş bir sektör yelpazesine sahiptir.